Водостічна система PROFil 130/100 мм (пластик)

Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбук 

щоб отримати додаткову знижку від 3%!!!

Водостічна система PROFil 130/100 мм (пластик)

Водостічна система PROFil    130/100 мм (пластик)
Водостічна система PROFil    130/100 мм (пластик) Водостічна система PROFil    130/100 мм (пластик)
Виробник: Profil
Артикул:
Наявність: Є в наявності
Кількість: -+     - або -   У закладки
У порівняння

logo_Profil

Водостічні системи Profil добре продумані для відведення талої та дощової води з дахів будинків і споруд різноманітної архітектурного планування. Кріплення та водостоки створені з ПВХ вищого класу, до складу якого входять спеціальні добавки, що забезпечують високу пластичність матеріалу і абсолютну стійкість до ультрафіолетових променів.
Водостічні системи Profil ® (Польща) виробляються в двох варіантах: PROFIL 130 з водостічною трубою діаметром 100 мм і PROFIL 90  з трубою діаметром 75 мм. Водостічні системи PROFiL ® 90, PROFiL ® 130 призначені для відводу води з дахів загальною площею відповідно 70 та 110 м2 при використанні однієї труби. Якщо ж площа даху більше, необхідно збільшити кількість водостічних труб або змінити їх розміщення.
Що стосується якості продукції, варто зазначити, що водостоки PROFIL відрізняються високою стійкістю до механічних пошкоджень, розтягування, вигинів, мають відмінну стійкість до атмосферних явищ і не схильні до корозії, абсолютно стійкі до різних умов навколишнього середовища в широкому діапазоні температур (від -50 ° С до +100 ° С). Явна перевага пластикових водостоків PROFIL - простота і швидкість збірки, що досягаються за допомогою гумових ущільнювачів, які забезпечують необхідне прилягання елементів фітингів до профілю жолоба і герметичність водостічної системи. З'єднання елементів за допомогою ущільнювачів сприяє тому, що пластикові водостічні системи PROFIL прекрасно справляються зі своїми завданнями при великих коливаннях температур, в результаті яких відбувається природне термічне розширення або стискання матеріалу.

Переваги водостічних систем PROFIL ®

  • Зручність і простота монтажу;
  • Стійкість до впливу негативних зовнішніх факторів;
  • Несхильність до корозії - стійкість фарбованих елементів конструкції до впливу ультрафіолетових випромінювань протягом усього терміну служби
  • Безшумність під час дощу

Складові елементи водостічної системи:

цвета водосточной системы Profil

3

З ЦИМ ТОВАРОМ ЗАМОВЛЯЮТЬ

СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ !  при замовленні від 100м2!

  097-861-21-98      096-575-47-49