Натуральна черепиця

    Підписуйтесь   на нашу сторінку   у Фейсбук 

щоб отримати додаткову  знижку  від  3%!!!

Натуральна черепиця

У цій категорії немає товарів.
Натуральна черепиця

Натуральна черепиця на даху будинку завжди свідчить про високий статус його власників оскільки по-перше дах з такого покриття дуже красиво виглядає, а по-друге вона просто не може коштувати дешево через особливості її виробництва. Існує два типи натуральної черепиці : цементно-пісчана  черепиця (ще її називають бетонна черепиця) і керамічна черепиця, зроблена з обпаленої глини. Цементно-песчанная черепиця має дуже хороші показники по морозостійкості і кількості переходів через 0º. Оскільки бетон з часом тільки набирає свою міцність, то довговічність такої натуральної черепиці дуже велика. Керамічна черепиця робиться з глини особливих сортів з подальшим випаленням в печах.Дуже важливо при виробництві точно витримати геометрію черепиці, що б на даху вона щільно прилягала одна до одної, не мала проміжків і не рухалась, створюючи проміжки для дощу та снігу. При виборі керамічної черепиці потрібно звертати увагу для яких кліматичних умов вона призначена. Адже в теплих  країнах, де немає морозів такий показник як перехід через 0º не актуальний, і  в нашому кліматі така черепиця дуже швидко тріскається  і псується.  При цьому вана може бути набагато дешевше конкурентних моделей, чим  і  завойовує прихильність майбутніх  господарів.

Ми пропонуємо натуральну черепицю, що виготовляється під наш клімат і з морозостійкістю немає жодних проблем, крім того її якість перевірена часом ( більше 10 років на будинках нашого регіону).

На сайті вказані роздрібні ціни виробників. Система знижок, розміри яких обговорюються індивідуально,  дозволить  Вам   суттєво заощадити, придбавши при цьому якісний товар! Ви можете безкоштовно замовити розрахунок покрівлі у нас та  отримати детальний кошторис  і консультації  кваліфікованих інженерів!

Шановні покупці! У зв'язку з нестабільністю на валютному ринку, просимо уточнювати по тел:

 097-861-21-98      096-575-47-49