Натуральна черепиця

    Підписуйтесь   на нашу сторінку   у Фейсбук 

щоб отримати додаткову  знижку  від  3%!!!

Натуральна черепиця

Вигляд: Список / Сітка
Показати:
Сортування:
Черепиця Braas Таунас LUMINO
Цементно-піщана черепиця "Таунас" - широкопрофільна модель, це поєднання надійної техніки і замкового з'єднання. Винятковість зовнішнього вигляду такої покрівлі досягається завдяки ширині хвилі і закругленій нижній каймі. Технічна інформація: Розмір черепиці:  330 х 420 мм; ..
Черепиця Braas Франкфурт Lumino
Черепиця BRAAS "Франкфурт Lumino"  –  класична модель цементно-піщаної черепиці Braas. Надійна, випробувана часом пазова система кріплення робить цю черепицю придатною до застосування в архітектурних проектах будь-якої складності. А закруглена крайма надає покрівлі особливо гармонійний ..
Черепиця BraasАдрія
Цементно-піщана черепиця "Середземноморська Адрія" - це високопрофільна модель, поєднання надійної техніки, замкового з'єднання, гранульованої фактурої поверхні і яскравості кольору. Винятковість зовнішнього вигляду покрівлі з Середземноморської чрепіці Діва досягається завдяки особливій висоті п..
Черепиця Braas Амбер 12V
Натуральна черепиця Braas профілю "Amber 12V" –  це вдосконалена версія черепиці "Sirius 13V" (Сіріус).  Високопрофільна керамічна черепиця, яка вміло поєднує в собі сучасні технології виробництва і надійність пазової черепиці з характерним історичним профілем увігнутої черепиці. Оригін..
Черепиця Braas Гранат 13V
Керамічна черепиця BRAAS профіль Гранат 13V – це низькопрофільна двохвилева пазова натуральна черепиця. Черепиця Braas профілю Гранат 13V за своєю формою дуже нагадує класичну глиняну черепицю зі старих європейських листівок. Завдяки великому розміру і точності виготовлення вона швидко монтується..
Черепиця Braas Топаз 13V
 BRAAS «Топаз 13V» – це традиційна пазова керамічна черепиця. Керамічна черепиця BRAAS профіль Топаз 13V ідеально підійде для класичних покрівель в стриманому стилі, надасть їм благородний і респектабельний вигляд. Технічна інформація: Розмір черепиці: 257х430 мм; Корисна ш..
Черепиця Braas Рубін 13 V
Керамічна черепиця BRAAS профіль Рубін 13V – несхильна до впливу моди модель пазової натуральної керамічної черепиці. BRAAS профіль Рубін 13V - це низькопрофільна модель черепиці, стійка до руйнівного впливу опадів навіть при малих скатах покрівлі, а все завдяки пазовим замків. Різноманітніс..
Черепиця Braas Рубін 9 V
Керамічна черепиця BRAAS профіль Рубін 9V  – несхильна до впливу моди модель пазової натуральної керамічної черепиці. BRAAS профіль Рубін 9V - це низькопрофільна модель черепиці, стійка до руйнівново впливу спричиненого опадами навіть при малих нахилах (скатах) даху, а все завдяки пазовим за..
Черепиця Braas Опал
Керамічна черепиця BRAAS «Опал» завдяки своїй формі і відсутності замка в стику суміжних елементів застосовується для покрівлі конічних та будь-яких криволінійних поверхонь. Слід зазначити, що профіль Опал - це єдина модель керамічної черепиці, яка укладається в два шари. Поєднує в собі історичну..
Черепиця Braas Смарагд
Керамическая черепица BRAAS профиль Изумруд – это новая ромбовидная черепица, что сразу  привлекает внимание своей  формой.  Ее креативный и индивидуальный вид, необычная форма и разнообразие цветовых решений будут по вкусу новаторам и людям, идущим в ногу со временем. Благородный ..
Натуральна черепиця

Натуральна черепиця на даху будинку завжди свідчить про високий статус його власників оскільки по-перше дах з такого покриття дуже красиво виглядає, а по-друге вона просто не може коштувати дешево через особливості її виробництва. Існує два типи натуральної черепиці : цементно-пісчана  черепиця (ще її називають бетонна черепиця) і керамічна черепиця, зроблена з обпаленої глини. Цементно-песчанная черепиця має дуже хороші показники по морозостійкості і кількості переходів через 0º. Оскільки бетон з часом тільки набирає свою міцність, то довговічність такої натуральної черепиці дуже велика. Керамічна черепиця робиться з глини особливих сортів з подальшим випаленням в печах.Дуже важливо при виробництві точно витримати геометрію черепиці, що б на даху вона щільно прилягала одна до одної, не мала проміжків і не рухалась, створюючи проміжки для дощу та снігу. При виборі керамічної черепиці потрібно звертати увагу для яких кліматичних умов вона призначена. Адже в теплих  країнах, де немає морозів такий показник як перехід через 0º не актуальний, і  в нашому кліматі така черепиця дуже швидко тріскається  і псується.  При цьому вана може бути набагато дешевше конкурентних моделей, чим  і  завойовує прихильність майбутніх  господарів.

Ми пропонуємо натуральну черепицю, що виготовляється під наш клімат і з морозостійкістю немає жодних проблем, крім того її якість перевірена часом ( більше 10 років на будинках нашого регіону).

На сайті вказані роздрібні ціни виробників. Система знижок, розміри яких обговорюються індивідуально,  дозволить  Вам   суттєво заощадити, придбавши при цьому якісний товар! Ви можете безкоштовно замовити розрахунок покрівлі у нас та  отримати детальний кошторис  і консультації  кваліфікованих інженерів!

Шановні покупці! У зв'язку з нестабільністю на валютному ринку, просимо уточнювати по тел:

 097-861-21-98      096-575-47-49